Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na jiri.kudlicka@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

31. 1. 2018

Advokátní a insolvenční kancelář JUDr. Hany Záveské, se sídlem v Mladé Boleslavi a s pobočkou v Praze, přijme advokátního koncipienta/ku, advokáta/ku do sídla AK.

31. 1. 2018

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina v Jihlavě nabízí volnou pracovní pozici právníka na hlavní pracovní poměr.

31. 1. 2018

Advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO JEDNOHO ROKU. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

31. 1. 2018

Advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

31. 1. 2018

Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. (Olomouc) hledá uchazeče pro nově vznikající pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA.

24. 1. 2018

Advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky. Podrobnosti v inzerátu.

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 8
místnost: 2.20

Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011