Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na komunikace.pf@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

27. 7. 2021

Státní tajemník Ministerstva životního prostředí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa Ministerský rada v odboru posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence, v oboru služby Technická ochrana...

26. 7. 2021

řad pro ochranu hospodářské soutěže hledá vhodného kandidáta na pozici právník/právnička v Oddělení veřejných zakázek.

13. 7. 2021

Finanční úřad pro Pardubický kraj hledá do Oddělení daňového procesu, Odbor metodiky a výkonu daní právníka/právničku. Místo výkonu služby: Pardubice.

12. 7. 2021

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje odbor specializovaných činností hledá vhodného kandidáta/tku na pozici referent společné státní správy a samosprávy – právník. Motivační dopis a strukturovaný životopis je potřeba...

12. 7. 2021

Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled. Znalost angličtiny a polštiny výhodou. Nástup možný ihned. Mzdové podmínky dohodou. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz.

9. 7. 2021

Českomoravský finanční ústav s.r.o. hledá nové kolegy či kolegyně na pozici firemní právník či po dohodě advokátní koncipient.

8. 7. 2021

Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o. hledá pro svou ostravskou kancelář právníka na pozici advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, ochranných známek a souvisejících oborů...

2. 7. 2021

Právník v oblasti utajovaných informací (BIS) Bezpečnostní informační služba hledá vhodné uchazeče na pozici právník v oblasti utajovaných informací. Místem výkonu je Praha.

2. 7. 2021

Bezpečnostní informační služba hledá vhodné uchazeče na pozici právník v oblasti vnitřní kontroly. Místem výkonu je Praha.

1. 7. 2021

Advokátní kancelář GHS Legal s.r.o. otevírá novou pobočku v Olomouci a hledá nové kolegy a kolegyně na pozici advokátní koncipient-ka.

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 6 (budova A)
místnost: 2.20


Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011