Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na komunikace.pf@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

12. 7. 2021

Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled. Znalost angličtiny a polštiny výhodou. Nástup možný ihned. Mzdové podmínky dohodou. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz.

9. 7. 2021

Českomoravský finanční ústav s.r.o. hledá nové kolegy či kolegyně na pozici firemní právník či po dohodě advokátní koncipient.

8. 7. 2021

Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o. hledá pro svou ostravskou kancelář právníka na pozici advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, ochranných známek a souvisejících oborů...

2. 7. 2021

Právník v oblasti utajovaných informací (BIS) Bezpečnostní informační služba hledá vhodné uchazeče na pozici právník v oblasti utajovaných informací. Místem výkonu je Praha.

2. 7. 2021

Bezpečnostní informační služba hledá vhodné uchazeče na pozici právník v oblasti vnitřní kontroly. Místem výkonu je Praha.

1. 7. 2021

Advokátní kancelář GHS Legal s.r.o. otevírá novou pobočku v Olomouci a hledá nové kolegy a kolegyně na pozici advokátní koncipient-ka.

24. 6. 2021

Ředitel KÚ Olomouckého kraje vyhlašuje výběrové řízení na pozici právník odboru sociálních věcí (pracovní poměr na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou).

21. 6. 2021

Úřad Rady pro rozhlasové a televizní vysílání vyhlašuje výběrové řízení na pozici právníka se zaměřením na oblast mediálního, správního a přestupkového práva. Zájemci se mohou hlásit do 2. července.

15. 6. 2021

Finanční úřad pro Pardubický kraj hledá do Oddělení daňového procesu, Odbor metodiky a výkonu daní právníka/právničku. Místo výkonu služby Pardubice.

11. 6. 2021

Ministerstvo vnitra nabízí pět pracovních pozic v rámci oddělení zahraničních a evropských záležitostí odboru azylové a migrační politiky pro přípravu a realizaci českého předsednictví v Radě Evropské unie. Místo výkonu Praha.

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 6 (budova A)
místnost: 2.20


Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011