Advokátní koncipient/-ka (Olomouc)

Čtvrtek 1. červenec 2021, 18:36

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici advokátní koncipient-ka GHS Legal s.r.o.!

Aktuálně otevíráme novou pobočku naší advokátní kanceláře v Olomouci. A právě proto hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici advokátní koncipient-ka.

Něco o naší kanceláři a firemní kultuře

Jsme advokátní kancelář se sídlem v Praze, na pomezí Vršovic a Vinohrad. Společně s naší bratislavskou pobočkou nabízíme profesionální a efektivní právní služby na území České a Slovenské republiky. Nyní jsme se rozhodli pro náš další růst zvolit otevření pobočky právě v Olomouci, která je strategickým místem nejen svou polohou, ale i novými příležitostmi. Našimi klienty jsou významné české, slovenské, ale i mezinárodní společnosti, někteří z nich světoví lídři ve svých odvětvích.


Věříme v osobní přístup, a to i ve vztahu k našim zaměstnancům. Víme, že pro to, aby byl člověk v práci spokojený, je důležité přátelské pracovní prostředí, a že více než svázané korporátní procesy funguje každodenní otevřená komunikace. Vážíme si práce našich kolegů, ale také volného času, který potřebujeme všichni. Proto se u nás nepracuje do noci ani o víkendech. Tedy pokud sami nechcete.

Pro koho je pozice advokátní koncipient-ky vhodná

Hledáme pečlivého a spolehlivého kolegu či kolegyni se zájmem o právo. Nemusí umět všechno, protože to ani my neumíme, ale musí mít zájem a chuť se v našem oboru rozvíjet. Náš nový člen týmu by měl být schopen samostatné práce a ovládat angličtinu. Další jazyk nebo předchozí praxe nejsou podmínkou, ale mohou být přičteny k dobru.

Co nabízíme

Zajímavou práci v široké právní agendě kanceláře, včetně zastupování klientů před soudy a jejich zastupování při vyjednávání s protistranami. Zabýváme se nejenom občanským, obchodním, pracovním či trestním právem, ale také právem insolvenčním a ochranou osobních údajů. Výhodou našeho portfolia je možnost rozvíjet se v oboru, který koncipientovi sedí, a který jej zajímá.
Těšit se můžete na neformální a přátelskou atmosféru. Slíbit můžeme také osobní soustavnou spolupráci se školitelem a ostatními zkušenějšími kolegy, stejně jako podporu ve vzdělávání. Jezdíme také na teambuildingy například pravidelně v zimě na hory. Po domluvě si navíc můžete přizpůsobit pracovní dobu a home office u nás umíme též.
Finanční ohodnocení závisí na Vašich zkušenostech. Jsme-li s prací našich kolegů spokojeni, mzdu samozřejmě pravidelně zvyšujeme, a cca 2x ročně přidáme i bonusy.

Jak nás kontaktovat

V případě, že Vás tento inzerát zaujal, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou office@ghslegal.cz. Chcete-li, můžete přidat i motivační dopis. Ozveme se Vám zpět co nejdříve!

Zpět