Firemní právník, advokátní koncipient (Olomouc)

Pátek 9. červenec 2021, 11:02

Něco o kanceláři a firemní kultuře

Jsme společnost zabývající se investicemi se sídlem v Olomouci kousek od autobusového nádraží. Od roku 2017 se zabýváme zejména výkupem nemovitostí v rámci probíhajících insolvenčních a exekučních řízení. Při výkupu nemovitosti se snažíme vždy dosáhnout situace, která je vhodná a výhodná pro všechny angažované strany. V praxi to znamená, že dbáme na potřeby a přání současných majitelů nemovitostí, kteří se dostali do těžké životní situace a hrozí jim ztráta střechy nad hlavou. Každá investice je u nás velmi specifická a pohybuje se ve vyšších částkách. Nejde tedy o spravování stovek pohledávek z obdobných právních vztahů.

Náš tým roste velmi rychle a nyní nám vznikla potřeba začít se založením vlastního právního oddělení. V přístupu k zaměstnancům si zakládáme na osobní a přátelské vztahy. Víme, že pro to, aby byl člověk v práci spokojený, je důležité přátelské pracovní prostředí, a že více než svázané korporátní procesy funguje každodenní otevřená komunikace. Vážíme si práce našich kolegů, ale také volného času, který potřebujeme všichni. Proto se u nás nepracuje do noci ani o víkendech. Tedy pokud sami nechcete.

Pro koho je pozice vhodná

Hledáme pečlivého a spolehlivého kolegu či kolegyni se zájmem o právo. Nemusí umět všechno, protože to ani my neumíme, ale musí mít zájem a chuť se v našem oboru rozvíjet. Náš nový člen týmu by měl být schopen samostatné práce.

Co nabízíme

Zajímavou práci v široké právní agendě soukromého práva. Zabýváme se zejména občanským, obchodním, pracovním či insolvenčním právem. Výhodou našeho portfolia je možnost rozvíjet se v oboru, který je velmi zajímavý pro podnikatelské a obchodní prostředí.
Těšit se můžete na neformální a přátelskou atmosféru. Slíbit můžeme také osobní soustavnou spolupráci se školitelem a ostatními zkušenějšími kolegy advokáty, stejně jako podporu ve vzdělávání. Jezdíme také rádi na teambuildingy hned několikrát do roka. Po domluvě si navíc můžete přizpůsobit pracovní dobu a home office u nás umíme též.
Finanční ohodnocení závisí na Vašich zkušenostech. Jsme-li s prací našich kolegů spokojeni, mzdu samozřejmě pravidelně zvyšujeme a přidáváme pravidelné bonusy. Dovolíme si říct, že ohodnocení je v Olomoucké právní koncipientské kultuře určitě nadprůměrné.

Jak nás kontaktovat

V případě, že Vás tento inzerát zaujal, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu info@cmfond.cz. Chcete-li, můžete přidat i motivační dopis. Ozveme se Vám zpět co nejdříve!

 

 

Zpět