Záznam streamu s vedením fakulty (z 30. 3. 2020)

Pondělí 6. duben 2020, 11:25

Vedení právnické fakulty se setkalo se studenty a zaměstnanci PF UP v pondělí 30. března prostřednictvím živého videopřenosu. Informovalo o aktuální situaci a přijatých opatřeních v souvislosti s mimořádným stavem. Většinu hodinového přenosu pak děkan Václav Stehlík a proděkani Maxim Tomoszek a Renáta Šínová odpovídali na dotazy studentů (organizační a studijní záležitosti). Upozorňujeme, že podané informace se mohou vzhledem k vývoji situace aktualizovat a měnit.

Záznam celého streamu si můžete pustit na fakultním úložišti studijních materiálů (přihlašování jako do Portálu UP).