Nové nabídky zahraničních praktických stáží v INTLAGu

Ilustrační foto: Pixabay.com
Úterý 12. únor 2019, 22:23 – Text: -sb-

Nabídka pro všechny studenty, kteří mají zájem o získání nových profesních zkušeností a osobní rozvoj - v INTLAGu (https://intlag.upol.cz/) máme nové nabídky zahraničních praktických stáží:

• Imcopharma a Yarobltour - výborná příležitost pro studenty Katedry slavistiky FF UP;
  • Lycée Ker Anna - zkušenost k nezaplacení pro studenty Katedry sportu FTK UP a Katedry anglistiky a amerikanistiky FF UP či Ústavu cizích jazyků PdF UP/anglické sekce;
  • Columba - relevantní pro studenty Katedry romanistiky FF UP/francouzské sekce;
  • Česká škola Madrid - zajímavé pro studenty Katedry bohemistiky, Katedry českého jazyka PdF UP a Katedry romanistiky FF UP;
  • Česká centra - široký výběr poboček (Vídeň, Berlín, Mnichov, Bratislava, Budapešť, Bukurešť, Londýn, Brusel, Rotterdam, Paříž, Stockholm, Řím, Milán, Madrid, Tokio, Soul) - vhodné pro studenty filologických oborů, uměnovědného zaměření, žurnalistiky apod.

Neváhejte a hlaste se. Některé ze stáží začínají již v březnu 2019, nejbližší deadline pro přihlášky v INTLAGu je 28/02/2019!

U stáží v Rusku nabízíme stážistům nově stipendium 700 EUR/měsíc plus příspěvek na cestovní náklady, u stáží na území EU standardní stipendium Erasmus+ a v případě Lycée Ker Anna a Columba obdrží vybraní uchazeči navíc finanční příspěvek a ubytování ze strany hostitelské organizace!

Těšíme se na vaše kandidatury.

Mgr. Marie Raková
Erasmus+ Student Placement Coordinator