Právník/čka na řídící úrovni finančního úřadu (Pardubice)

Čtvrtek 21. duben 2022, 13:59

Finanční úřad pro Pardubický kraj

hledá do Oddělení daňového procesu, Odbor metodiky a výkonu daní právníka/právničku na řídící úrovni finančního úřadu.

Místo výkonu služby: Pardubice

Typ pracovního poměru: služební poměr na dobu neurčitou - práce na plný úvazek

Požadované vzdělání: vysokoškolské v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Platová třída: 11

Plat: 24.780 - 35.590 Kč/měsíc + osobní příplatek

Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 1. červen 2022.

Žádosti podávat do 16. května 2022 dle postupu uvedeného na stránkách Finanční správy (viz odkaz níže).

Služba zahrnuje zejména:

- koordinaci a metodické usměrňování rozhodujících směrů výkonu správy daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění, zahrnující stanovení jednotných pravidel pro uplatňování pravomoci správců daně;

- koordinaci a metodické usměrňování v oblasti daňového práva, zejména daňového procesu v návaznosti na hmotněprávní úpravu i v oblasti správního řízení;

- vyřizování ochranných prostředků při správě daní, agendu správního soudnictví, lektorskou činnost - vzdělávání pro zaměstnance finančního úřadu;

- k uvedenému je výhodou právní vzdělání;

- požadavek úrovně znalosti cizího jazyka - znalost angličtiny odpovídající alespoň 2. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Nabízíme:

• stabilitu a zázemí velké státní organizace
  • motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky)
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní indispozičního volna
  • 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí
  • až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům
  • příspěvek na stravování
  • čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)
  • rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
  • letní tábor pro děti zaměstnanců
  • víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky
  • možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven
  • propracovaný vzdělávací program
  • možnost profesního růstu
  • možnost zahraničních stáží.

Více informací naleznete na stránkách Finanční správy:

Nabídka zaměstnání | Veřejné informace | Finanční správa | Finanční správa (financnisprava.cz)

Kontaktní osoba:

Ing. Ivona Sykáčková