Právník/právnička (FÚ pro Pardubický kraj)

Úterý 13. červenec 2021, 10:15

Finanční úřad pro Pardubický kraj hledá

do Oddělení daňového procesu, Odbor metodiky a výkonu daní právníka/právničku.

Platová třída 11.

Místo výkonu služby: Pardubice

Typ pracovního poměru: služební poměr - práce na plný úvazek

Požadované vzdělání: vysokoškolské v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Plat: 24.780 - 35.590 Kč/měsíc

Služba zahrnuje zejména:

- koordinaci a metodické usměrňování rozhodujících směrů výkonu správy daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění, zahrnující stanovení jednotných pravidel pro uplatňování pravomoci správců daně;

- koordinaci a metodické usměrňování v oblasti daňového práva, zejména daňového procesu v návaznosti na hmotněprávní úpravu i v oblasti správního řízení;

- vyřizování ochranných prostředků při správě daní, agendu správního soudnictví, lektorskou činnost - vzdělávání pro zaměstnance finančního úřadu;

- k uvedenému je výhodou právní vzdělání.

Nabízíme:

• stabilitu a zázemí velké státní organizace
  • motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky)
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní indispozičního volna
  • 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí
  • až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům
  • příspěvek na stravování
  • čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)
  • rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
  • letní tábor pro děti zaměstnanců
  • víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky
  • možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven
  • propracovaný vzdělávací program
  • možnost profesního růstu
  • možnost zahraničních stáží.

Více informací naleznete na stránkách Finanční správy:

rada/odborný rada v Oddělení daňového procesu | Nabídka zaměstnání | Finanční správa | Finanční správa (financnisprava.cz)

Kontaktní osoba:

Ing. Ivona Čapská