Přehled slev a výhod pro zaměstnance UP

Ilustrační foto: Pixabay.com
úterý 16. duben 2019, 9:19 – Text: OŘLZ

Vážené kolegyně, vážení kolegové, v rámci agendy péče o zaměstnance UP bychom vás rádi informovali o aktuálních slevách a výhodách ze strany externích partnerů, se kterými má univerzita uzavřenou spolupráci.

  • Pro vás a vaše blízké nabízí společnost T-Mobile zvýhodněné datové a mobilní tarify. Více informací o této nabídce naleznete v letáku a na našich stránkách.
  • Milovníky knih bychom rádi upozornili na slevy v knihkupectvích Kosmas a nově v ANAGu.
  • Do nabídky byly znovu zařazeny Lázně Slatinice, které nabízejí zaměstnancům UP slevy na procedury a lázeňské pobyty.
  • Upozorňujeme i na možnost nákupu zlevněných dárkových poukazů na diagnostickou konzultaci s výživovým specialistou od společnosti Svět zdraví. Více o akci zde.
  • Zaměstnanci UP nově nakupují v e-shopu DATART za VIP ceny. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.datart.cz/vip, kde rovněž naleznete kompletní pravidla programu. VIP kód Vám poskytneme na níže uvedených kontaktech.   

Všechny výhody poskytované univerzitními zařízeními a dalšími externími partnery naleznete přehledně na webových stránkách univerzity v sekci Zaměstnanci - Slevy a výhody.

Závěrem bychom Vás rádi informovali, že byly zveřejněny výsledky dotazníkového šetření z konce roku 2018, jehož velká část se týkala právě oblasti péče o zaměstnance.
Kompletní zprávu najdete na stránkách Oddělení strategie a kvality UP.  

Bližší informace k nabízeným benefitům vám rádi podáme na telefonním čísle +420 585 631 162 nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: benefity@upol.cz.

Tým Oddělení řízení lidských zdrojů RUP