Univerzita nabízí zaměstnancům řadu benefitů

UP nabízí zaměstnanecký program slev a výhod.
Ilustrační foto: 123RF.com
Středa 10. květen 2017, 11:00 – Text: Ivana Pustějovská

Univerzita Palackého rozšiřuje nabídku benefitů, slev a výhod pro své zaměstnance. Využívat mohou nejrůznější možnosti, jak od univerzitních zařízení, tak od externích partnerů.

Univerzita Palackého jako významný zaměstnavatel poskytuje svým zaměstnancům různé benefity hrazené ze sociálního fondu organizace. O konkrétní podobě nabídky jednotlivých benefitů rozhodují jednotlivé součásti UP samy. Informace o aktuální nabídce a podmínkách čerpání poskytnou právě personalisté z fakult či součástí univerzity. Mezi nejčastěji poskytované benefity patří stravenky nebo různé příspěvky na pojištění.

Kromě benefitů poskytovaných ze sociálního fondu mohou zaměstnanci užívat další výhody. Mezi tradiční možnosti patří například stravování v menzách, zvýhodněné sportování v univerzitních zařízeních nebo nabídka stáhnout si zdarma plnohodnotnou aktuální verzi Microsoft Office Professional až pro pět přístrojů jednoho uživatele a zároveň využívat sadu služeb Office 365.

„Nabídku výhod se snažíme stále rozšiřovat. Univerzita oproti jiným zaměstnavatelům může svým zaměstnancům nabídnout řadu výhod ve svých zařízeních, a to jak v oblasti sportu, kultury nebo vzdělávání. Současně rozšiřujeme i síť externích partnerů, pro které jsou naši zaměstnanci zajímavou klientelou, a tak jim tak rádi poskytnou něco navíc,“ řekla Dita Palaščáková, která má program zaměstnaneckých benefitů, slev a výhod na starosti.

Seznam jak interních, tak externích slev a výhod se průběžně mění. „K novinkám z interních výhod určitě patří nabídka Aplikačního centra BALUO, které poskytuje zaměstnancům slevu na roční členství. Různé slevy na sportovní aktivity poskytuje například také Akademik sport centrum nebo Lukostřelnice UP. Za pozornost určitě stojí i slevy na vstupném v Pevnosti poznání, při nákupu knížek a publikací ve Vydavatelství UP nebo na nákup zboží v UPointu,“ uvedla několik příkladů Dita Palaščáková.

Přibývá i firem a organizací zvenčí. „Jsme například rádi, že jsme navázali spolupráci se společností Makro a naši zaměstnanci mohou velmi jednoduše získat jejich kartu umožňující nákup v tomto velkoobchodě. Oblíbená je i nabídka multikina Premiere Cinemas, kde mají zaměstnanci slevu 40 korun ze základního vstupného. Zajímavou položkou v seznamu výhod je nabídka zvýhodněného volání.  Zaměstnanci a jejich rodinní příslušníci mohou využít velmi výhodných mobilních služeb poskytovaných společností CellBest. Naším nejnovějším přírůstkem je sleva 10 procent na nákupy v OBI. Doporučuji všem sledovat webové stránky univerzity, kde je v sekci pro zaměstnance celá nabídka,“ dodala Dita Palaščáková.

Seznam všech výhod a benefitů pro zaměstnance UP najdete ZDE.