Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na komunikace.pf@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

4. 3. 2021

Jedná se o funkci pracovníka zařazeného do Stavebního úřadu Velký Týnec. Nástup od 1.4.2021.

19. 2. 2021

Státní plavební správa hledá novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici referenta pro právní služby a veřejné zakázky, v Odboru kanceláře úřadu, na Státní plavební správa v Praze.

8. 2. 2021

Město Havlíčkův Brod činí veřejnou výzvu k přihlášení zájemců na obsazení místa referenta úseku ochrany přírodních zdrojů na odboru životního prostředí MěÚ v Havlíčkově Brodě zařazeného do 10. platové třídy na úvazek 40 hodin...

8. 2. 2021

Hledáme absolventa právnické fakulty (jakýkoliv obor na PF UP): Pozice právník/koncipient pro společnost M&M reality holding, a.s.

29. 1. 2021

Servisní společnost skupiny CZECHOSLOVAK GROUP hledá do svého právního oddělení dalšího člena týmu, pro kterého je připravena židle ve skvělé lokalitě AFI Butterfly Karlín.

28. 1. 2021

Mgr. Tomáš Recman, notář v Příboře, hledá právníka s praxí nebo absolventa magisterského oboru Právo za účelem obsazení pozice notářského kandidáta | notářského koncipienta ve své notářské kanceláři se sídlem v Příboře.

27. 1. 2021

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže hledá vhodného kandidáta/tku na obsazení pozice – Právník/právnička v Odboru legislativně-právním. Nástup od března 2021, případně dle dohody. Místem výkonu práce je Brno.

26. 1. 2021

Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, MBA, LL.M:, st. se sídlem v Olomouci přijme na hlavní pracovní poměr za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.

25. 1. 2021

Do notářské kanceláře Mgr. Radky Šedivé, notářky v Mladé Boleslavi přijmeme notářského koncipienta, notářskou koncipientku. Nabízíme práci v příjemném pracovním kolektivu.

25. 1. 2021

Jste právník, který ovládá několik jazyků a má zájem o zahájení mezinárodní profesní dráhy? Chcete se stát součástí pestrého multikulturního a mezinárodního pracovního týmu, aby vaše práce byla ve prospěch přibližně 450 milionů...

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 6
místnost: 2.20


Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011