Na plese právnické fakulty se bavilo na 650 hostů

Jedním z hlavních bodů programu bylo losování tomboly.
Čtvrtek 30. březen 2017, 22:41 – Text: Eva Hrudníková

650 rozdaných odznáčků hostům, 1700 prodaných lístků do tomboly, 78 cen v tombole, 73 čestných hostů, 2000 snězených koláčků, vydařená afterparty, dvoje zapomenuté boty… I takový byl letošní Reprezentační ples PF UP, který se konal 17. března v NH Collection Olomouc Congress.

„Potěšilo mě, že o lístky byl takový zájem. Přišla spousta studentů a myslím, že se dobře bavili. Atmosféra byla příjemná a program se povedl,“ zhodnotila děkanka Zdenka Papoušková, která se podílela na organizaci plesu.

Pro hosty byly vyhrazeny tři sály hotelu. K tanci a poslechu hrál dvaadvacetičlenný New Street Band a večerem provázeli herečka Anna Polívková a tanečník Michal Kurtiš. Součástí programu byly ukázky standardních a latinskoamerických tanců. Velký zájem byl i o fotokoutek. Ples vyvrcholil losováním tomboly a popůlnoční show, kdy skupina ABBA Chiquita Revival roztančila většinu hostů.

Lístek na ples si koupil i student Jan Mučka. „Ples naší fakulty navštěvuji pravidelně od svého druhého ročníku. Nicméně ten letošní byl pro mne speciální. Vzhledem k tomu, že v pátém ročníku studia již nemáme takovou možnost se se spolužáky setkávat na půdě školy, velice jsem ocenil, že jsem měl šanci se s poměrně velkým počtem z nich setkat alespoň na plese. Dokonce se nám podařilo zorganizovat společnou fotku i s paní děkankou, což mne upřímně potěšilo,“ řekl Jan Mučka a přidal další tentokrát „úsměvné“ hodnocení: „Přes přátelskou atmosféru, která panovala po celou dobu plesu, bych měl jednu výtku k tombole. Rok od roku lepší a lepší ceny, a já opět nic nevyhrál. Tak snad příště.“

Fakulta už nyní plánuje příští ročník reprezentační plesu. S největší pravděpodobností se uskuteční začátkem března opět v NH Collection Olomouc Congress.

A pokud si chcete připomenout atmosféru letošního plesu, pak se podívejte na fakultní Facebook, kde jsou v albu uloženy fotografie studentů Izabely Grundové a Petra Pavlici. Najdete tam také snímky z fotokoutku. Těšit se můžete i na krátký video spot, který připravuje student Jirka Stýblo.

Zpět