Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na jiri.kudlicka@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

17. 7. 2019

Univerzita Pardubice, Centrum transferu technologií a znalostí přijme pracovnici/pracovníka na pozici PRÁVNÍK – MANAŽER OCHRANY DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ.

10. 7. 2019

Krajský úřad Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa referenta/referentky právní agendy odboru zdravotnictví.

8. 7. 2019

Okresní soud ve Strakonicích přijme 1 absolventa(tku) na pracovní pozici vyššího soudního úředníka s místem výkonu práce Okresní soud ve Strakonicích.

2. 7. 2019

Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. (Olomouc) hledá zájemce o pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Odměna při nástupu 20.000 Kč. Požadavky: magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, řidičský průkaz skupiny B,...

28. 6. 2019

Advokátní kancelář Mgr. Pavly Axmannové se sídlem v Olomouci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.

24. 6. 2019

Advokátní kancelář JUDr. Petra Horáka, se sídlem v Olomouci, hledá uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka případně právník/právnička. Znalost insolvenční problematiky výhodou.

18. 6. 2019

Město Bystřice pod Hostýnem nabízí místo právníka. Místo je vhodné pro absolventa právnické fakulty.

22. 1. 2019

Odbor územního plánování a stavebního řádu města Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo Právník/čka. Podrobnosti v inzerátu.

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 8
místnost: 2.20

Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011