Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na jiri.kudlicka@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

23. 5. 2020

Česká republika – Kancelář Poslanecké sněmovny přijme na 2 pozice odborných konzultantů právničky/právníky do Parlamentního institutu. Podrobnosti v inzerátu.

21. 5. 2020

Menší, dobře zavedená advokátní kancelář působící v Brně se stálou klientelou shání na pozici koncipienta/tky absolventa/tku nebo koncipienta/tku s případnou praxí.

18. 5. 2020

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže nabízí místo v Brně. Podrobnosti v inzerátu.

18. 5. 2020

Město Uherské Hradiště prodlužuje termín pro podání přihlášek k obsazení funkce Referent/ka odboru stavebního úřadu a životního prostředí Městského úřadu Uherské Hradiště (přestupkové a vyvlastňovací řízení, právní poradenství...

12. 5. 2020

Vyhlášení výběrového řízení na místo asistenta/asistentky soudce Předseda Vrchního soudu v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa asistenta/asistentky soudce/soudkyně konkursního a insolvenčního úseku:

6. 5. 2020

Mgr. Tomáš Recman, notář v Příboře, hledá právníka s praxí nebo absolventa magisterského oboru Právo za účelem obsazení pozice notářského kandidáta | notářského koncipienta ve své notářské kanceláři se sídlem v Příboře. ...

29. 4. 2020

Advokátní kancelář JUDr. Otakara Pazdziory se sídlem v Děčíně hledá do svého týmu advokátního koncipienta/studenta posledního ročníku práv.

28. 4. 2020

Město Uherské Hradiště prodlužuje termín pro podání přihlášek k obsazení funkce: Právník odboru správy majetku města  Městského úřadu Uherské Hradiště. Podrobnosti v inzerátu.

22. 1. 2019

Odbor územního plánování a stavebního řádu města Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo Právník/čka. Podrobnosti v inzerátu.

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 8
místnost: 2.20


Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011