Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na jiri.kudlicka@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

15. 1. 2019

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vyhlašuje výběrové řízení na místo: odborný rada v Oddělení kontroly, monitoringu veřejných zakázek a bid riggingu. Podrobnosti v inzerátu.

15. 1. 2019

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vyhlašuje výběrové řízení na místo: odborný rada v Oddělení kontroly tržní síly. Podrobnosti v inzerátu

14. 1. 2019

Společnost HP TRONIC Zlín, spol. s r. o., obchodní společnost s elektrospotřebiči a spotřební elektronikou hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici: Právník junior pro holdingovou společnost HP TRONIC

14. 1. 2019

Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o. rozšiřuje a posiluje svůj tým a hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Podrobnosti v inzerátu.

10. 1. 2019

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vyhlašuje výběrové řízení na místo v oddělení veřejných zakázek. Podrobnosti v inzerátu.

10. 1. 2019

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže v Brně nabízí místo, viz podrobnosti inzerátu.

9. 1. 2019

PRÁVNÍK /PRÁVNIČKA - PRAHA Skvělá příležitost pro dynamickou osobu, která dostane příležitost v zajímavé právní agendě. Co Vás bude čekat? zpracování agendy smluv a pohledávek za SUZ MV poskytování generální právní praxe v...

9. 1. 2019

Město Zábřeh vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent Odboru správního, oddělení stavební a vyvlastňovací úřad Městského úřadu Zábřeh na dobu určitou. Podrobnosti v inzerátu.

9. 1. 2019

Advokátní kancelář v Ostravě-Moravská Ostrava, přijme koncipienta či koncipientku na plný úvazek.

9. 1. 2019

Ministerstvo dopravy vyhlašuje výběrového řízení na pozici „Právní specialista / specialistka v Oddělení dopravní a vnější legislativy v Odboru legislativy v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy“.

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 8
místnost: 2.20

Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011