Nabídky práce pro absolventy PF

Vážení zaměstnavatelé,

chcete oslovit absolventy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci? Nabízíme Vám možnost zdarma inzerovat vaše pracovní nabídky na webových stránkách a na portálu pro absolventy! Stačí napsat na jiri.kudlicka@upol.cz. Váš inzerát rovněž vyvěsíme na nástěnkách. Těšíme se na spolupráci!

22. 3. 2020

Krajský úřad Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa referent/referentka právní agendy oddělení organizační a správní odboru školství. Podrobnosti v inzerátu.

22. 3. 2020

Krajský úřad Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa metodik/metodička veřejného opatrovnictví oddělení SPO a rodinné politiky odboru sociálních věcí. Podrobrnosti v inzerátu.

16. 3. 2020

Ministerstvo financí ČR nabízí volné pracovní místo pro pobočku v Brně. Podrobnosti v inzerátu.

16. 3. 2020

Město Kopřivnice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Právník. Podrobnosti naleznete na http://www.koprivnice.cz/index.php?id=volna-mista-mestsky-urad-koprivnice

16. 3. 2020

Advokáti z M.B.A. LEGAL advokátní kancelář s.r.o. přijmou do své pobočky v městě Jeseníku absolventa právnické fakulty, jako ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Podrobnosti v inzerátu.

16. 3. 2020

Inkubační Institut živnostenských, manufakturních, multimediálních a infokomunikačních projektů a start-upů hledá kolegu do správní rady. Podrobnosti v inzerátu.

16. 3. 2020

Regionální poradna Bílého kruhu bezpečí v Olomouci přijímá: nové dobrovolníky na pozice psychosociálních a právních poradců.

22. 1. 2019

Odbor územního plánování a stavebního řádu města Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo Právník/čka. Podrobnosti v inzerátu.

Přihlášení do portálu absolventů UP

Oddělení komunikace a vnějších vztahů

tř. 17. listopadu 8
místnost: 2.20


Fotogalerie generální opravy PF UP z roku 2011