Poděkování děkana PF UP Václava Stehlíka

Foto: PF UP
Čtvrtek 30. červen 2022, 8:15 – Text: (vs)

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
milé studentky, milí studenti,

máme za sebou další akademický rok. Výjimečný a současně náročný rok, kdy si naše fakulta připomínala 30 let od svého obnovení a kdy do životů nás všech doslova vrhla válka na Ukrajině. Jsem velmi rád, že se vše podařilo zvládnout bez problémů, a jsem vděčný, že i naše fakulta, často Vašim osobním přičiněním, pomáhá studentům a kolegům z Ukrajiny ve složité životní situaci.

Všem svým kolegům, akademikům a zaměstnancům fakulty, chci poděkovat za pracovní nasazení, spolupráci a toleranci spojené s výukou a zkoušením či provozem a fungováním fakulty. Studentům držím palce při zkouškách.

Užijte si povedené prázdniny a dovolené plné skvělých zážitků, a především zaslouženého odpočinku. Už teď se těším v září na fakultě na viděnou.

Václav Stehlík,
děkan PF UP v Olomouci