Staňte se senátorem/senátorkou Akademického senátu UP

Středa 15. leden 2020, 12:39 – Text: OK

Víte, že i při studiích se můžete stát senátorem či senátorkou a vůbec přitom nemusíte být starší 40 let? Akademický senát UP na svém zasedání dne 15. 11. 2019 rozhodl o vyhlášení nových senátních voleb na období 2020–2023 a právě studenti jsou v univerzitním senátu důležitou součástí. Pokud vás láká „politika“ na univerzitní úrovni, navštivte webovou stránku s podrobným harmonogramem a informacemi, které budou postupně doplňovány a aktualizovány. Samotné volby proběhnou ve dnech 20. 3. – 3. 4. 2020. Od 24. 2. do 5. 3. pak lze podávat návrhy kandidátů. Staňte se hlasem studentské obce na UP!