Pobočka Knihovny UP na právnické fakultě bude od 8. února uzavřena z důvodu stěhování

Knihovna se bude stěhovat do nových prostor v dostavěné části budovy B. Foto: Eva Hrudníková
Čtvrtek 28. leden 2021, 10:40 – Text: (pfup)

Knihovna UP na právnické fakultě se v únoru stěhuje do nových prostor, a od 8. února bude proto dočasně uzavřena. Půjčování a bezkontaktní vyzvedávání knih bude umožněno jen do pátku 5. února.

Od pondělí 8. února tak bude knihovna dočasně uzavřena a studentům ani zaměstnancům Univerzity Palackého nebude umožněno půjčování knih ani poskytování dalších služeb.

Aktuálně je možné knihy z Knihovny UP-PF objednávat prostřednictvím e-mailu kpf@upol.cz, a to maximálně do středy 3. února. Bezkontaktní vyzvednutí knih je možné po předchozí domluvě nejpozději do pátku 5. února.

Pro objednání knih je nutné do e-mailu uvést:

• signatury požadovaných titulů,
  • jméno, příjmení a rok narození,
  • ID číslo ISIC karty.

Pravidla pro půjčování:

• Je možné půjčit si i prezenční knihy.
  • Knihy se vracejí pouze do biblioboxů.
  • Maximální počet výpůjček na čtenářském kontě studenta je mimořádně z důvodu stěhování a uzavření Knihovny UP-PF navýšen na 25.
  • Půjčené tituly budou po dobu stěhování a uzavření knihovny automaticky prodlužovány.

I po uzavření pobočky knihovny na právnické fakultě zůstává stále k dispozici fond práva v ústřední knihovně ve Zbrojnici.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Knihovnu UP na PF na telefonu 585 631 791.

Dotazy k e-zdrojům dostupným pro studenty a zaměstnance Univerzity Palackého směřujte na e-mail bis@upol.cz nebo na telefon 739 701 009.
Aktuální informace k e-zdrojům sledujte ve facebookové skupině I LOVE E-ZDROJE UPOL.