Právnická fakulta bude vybírat senátory ze šesti kandidátů

Volby se na PF UP uskuteční začátkem dubna.
Úterý 14. březen 2017, 9:45 – Text: Eva Hrudníková

Právnická fakulta bude vybírat své zástupce do Akademického senátu UP ze šesti kandidátů. O senátorská křesla se budou při dubnových volbách ucházet čtyři akademičtí pracovníci a dva studenti. Za právnickou fakultu se do „velkého“ senátu dostanou celkem tři zástupci, kteří obdrží nejvíce hlasů, dva akademici a jeden student.

Kandidáti z řad akademických pracovníků (řazeno abecedně)
doc. JUDr. Kateřina Frumarová, Ph.D. – Katedra správního a finančního práva
JUDr. Ondrej Hamuľák, Ph.D. – Katedra mezinárodního a evropského práva
JUDr. Mag. iur. Michal Malacka, Ph.D., MBA – Katedra mezinárodního a evropského práva