Kandidát na děkana Václav Stehlík zveřejnil program

Václav Stehlík vede právnickou fakultu od roku 2020. Foto: PF UP
Pátek 13. říjen 2023, 15:51 – Text: (eha)

Navržený kandidát na děkana Právnické fakulty UP doc. JUDr. Václav Stehlík, LL.M. Ph.D. zveřejnil program pro funkční období 2024-2028. Najdete ho na webu akademického senátu nebo ZDE.

Současný děkan svůj program osobně představí na shromáždění akademické obce PF UP, které se uskuteční v pondělí 16. října od 17:00 v aule. Následovat bude diskuse s kandidátem. Za účelem umožnit účast všem členům akademické obce bude na 16. října vyhlášeno děkanské volno v čase 17:00-18:30.